Gizlilik Politikası / KVKK

2020-12-15’te güncellendi

İzmir Motosiklet Kulübü (“biz”, “bizim” veya “biz”) gizliliğinizi korumayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikası, kişisel bilgilerinizin İzmir Motosiklet Kulübü tarafından nasıl toplandığını, kullanıldığını ve ifşa edildiğini açıklamaktadır.

Bu Gizlilik Politikası, uygulamamız olan İzmir Motosiklet Kulübü’nün yanı sıra web sitemiz ve ilgili alt alanları (topluca “Hizmetimiz”) için geçerlidir. Hizmetimize erişerek veya kullanarak, kişisel bilgilerinizi bu Gizlilik Politikasında ve Hizmet Şartlarımızda açıklandığı şekilde toplamamızı, sakladığımızı, kullanmamızı ve ifşa etmemizi okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi belirtirsiniz.

Tanımlar ve anahtar terimler

Bu Gizlilik Politikasındaki şeyleri olabildiğince net bir şekilde açıklamaya yardımcı olmak için, bu şartlardan herhangi birine her atıfta bulunulduğunda, kesinlikle şu şekilde tanımlanır:

 • Çerez: Bir web sitesi tarafından oluşturulan ve web tarayıcınız tarafından kaydedilen küçük miktardaki veriler. Tarayıcınızı tanımlamak, analiz sağlamak, dil tercihiniz veya oturum açma bilgileriniz gibi sizinle ilgili bilgileri hatırlamak için kullanılır.
 • Şirket: Bu politikada “Şirket”, “biz”, “biz” veya “bizim” ifadesi geçtiğinde, bu Gizlilik Politikası kapsamındaki bilgilerinizden sorumlu olan İzmir Motosiklet Kulübü’ni ifade eder.
 • Ülke: İzmir Motosiklet Kulübü veya İzmir Motosiklet Kulübünin sahipleri / kurucularının bulunduğu yer, bu durumda TR
 • Üye: Tüketicileriniz veya hizmet kullanıcılarınız ile ilişkileri yönetmek için İzmir Motosiklet Kulübü Hizmetini kullanmak üzere kaydolan şirket, kuruluş veya kişiyi ifade eder.
 • Cihaz: İzmir Motosiklet Kulübüni ziyaret etmek ve hizmetleri kullanmak için kullanılabilecek telefon, tablet, bilgisayar gibi internete bağlı herhangi bir cihaz.
 • IP adresi: İnternete bağlı her cihaza İnternet protokolü (IP) adresi olarak bilinen bir numara atanır. Bu numaralar genellikle coğrafi bloklar halinde atanır. Bir IP adresi genellikle bir aygıtın İnternet’e bağlandığı konumu belirlemek için kullanılabilir.
 • Personel: İzmir Motosiklet Kulübü tarafından istihdam edilen veya taraflardan biri adına hizmet vermek üzere sözleşmeli kişileri ifade eder.
 • Kişisel Veriler: Doğrudan, dolaylı olarak veya diğer bilgilerle bağlantılı olarak – kişisel kimlik numarası dahil – gerçek bir kişinin kimliğinin belirlenmesine veya tanımlanabilirliğine izin veren her türlü bilgi.
 • Servis: İzmir Motosiklet Kulübünin ilgili terimlerde (varsa) ve bu platformda açıklandığı şekliyle verdiği hizmeti ifade eder.
 • Üçüncü taraf hizmeti: İçeriğimizi sağlayan veya ürün veya hizmetlerinin ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz reklamcılar, yarışma sponsorları, promosyon ve pazarlama ortakları ve diğerlerini ifade eder.
 • Web sitesi: İzmir Motosiklet Kulübü’nün bu URL üzerinden erişilebilen sitesi: izmirmotosikletkulubu.com
 • Siz: Hizmetleri kullanmak için İzmir Motosiklet Kulübü’ne kayıtlı bir kişi veya kuruluş.

Hangi Bilgileri Topluyoruz?

Web sitemizi / uygulamamızı ziyaret ettiğinizde, sitemize kaydolduğunuzda, sipariş verdiğinizde, haber bültenimize abone olduğunuzda, bir ankete yanıt verdiğinizde veya bir form doldurduğunuzda sizden bilgi topluyoruz.

 • İsim / Kullanıcı Adı
 • Telefon numaraları
 • E-mail adresleri
 • Yaş
 • Parola

Bu özellikler tamamen isteğe bağlı olsa da, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için mobil cihazlardan da bilgi topluyoruz:

 • Konum (GPS): Konum verileri, ilgi alanlarınızın doğru bir şekilde temsil edilmesine yardımcı olur ve bu, potansiyel Üyelere daha hedefli ve alakalı reklamlar sunmak için kullanılabilir.
 • Kamera (Resimler): Kamera izni vermek, kullanıcının herhangi bir resmi doğrudan web sitesinden / uygulamadan yüklemesine izin verir, bu web sitesi / uygulama için kamera izinlerini güvenle reddedebilirsiniz.
 • Fotoğraf Galerisi (Resimler): Fotoğraf galerisine erişim izni vermek, kullanıcının fotoğraf galerisinden herhangi bir resmi yüklemesine izin verir, bu web sitesi / uygulama için fotoğraf galerisi erişimini güvenle reddedebilirsiniz.

Topladığımız Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz?

Sizden topladığımız bilgilerden herhangi biri aşağıdaki yollardan biriyle kullanılabilir:

 • Deneyiminizi kişiselleştirmek için (bilgileriniz, bireysel ihtiyaçlarınıza daha iyi yanıt vermemize yardımcı olur)
 • Web sitemizi / uygulamamızı iyileştirmek için (sizden aldığımız bilgilere ve geri bildirimlere dayanarak web sitesi / uygulama tekliflerimizi sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz)
 • Üye hizmetlerini iyileştirmek için (bilgileriniz, Üye hizmetleri taleplerinize ve destek ihtiyaçlarınıza daha etkin bir şekilde yanıt vermemize yardımcı olur)
 • İşlemleri işlemek için
 • Bir yarışma, promosyon, anket veya başka bir site özelliğini yönetmek için
 • Periyodik e-postalar göndermek için

İzmir Motosiklet Kulübü, üçüncü şahısların son kullanıcı bilgilerini ne zaman kullanır?

İzmir Motosiklet Kulübü, İzmir Motosiklet Kulübü hizmetlerinin Üyelerimize sunulması için gerekli Son Kullanıcı Verilerini toplayacaktır.

Son kullanıcılar, sosyal medya web sitelerinde kullanıma sundukları bilgileri gönüllü olarak bize sağlayabilir. Bize bu tür bilgileri verirseniz, belirttiğiniz sosyal medya web sitelerinden halka açık bilgiler toplayabiliriz. Sosyal medya web sitelerinin bilgilerinizin ne kadarını bu web sitelerini ziyaret ederek ve gizlilik ayarlarınızı değiştirerek herkese açık hale getireceğini kontrol edebilirsiniz.

İzmir Motosiklet Kulübü üçüncü şahısların Üye bilgilerini ne zaman kullanır?

Bizimle iletişime geçtiğinizde üçüncü şahıslardan bazı bilgiler alıyoruz. Örneğin, İzmir Motosiklet Kulübü Üyesi olma ilginizi göstermek için bize e-posta adresinizi gönderdiğinizde, İzmir Motosiklet Kulübüne otomatik dolandırıcılık tespit hizmetleri sağlayan üçüncü bir taraftan bilgi alırız. Ayrıca zaman zaman sosyal medya web sitelerinde halka açık olan bilgileri de toplarız. Sosyal medya web sitelerinin bilgilerinizin ne kadarını bu web sitelerini ziyaret ederek ve gizlilik ayarlarınızı değiştirerek herkese açık hale getireceğini kontrol edebilirsiniz.

Topladığımız bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşıyor muyuz?

Hem kişisel hem de kişisel olmayan topladığımız bilgileri reklam verenler, yarışma sponsorları, promosyon ve pazarlama ortakları ve içeriğimizi sağlayan veya ürün veya hizmetlerinin ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kişilerle paylaşabiliriz. Ayrıca, mevcut ve gelecekteki bağlı şirketlerimiz ve iş ortaklarımızla da paylaşabiliriz ve bir birleşme, varlık satışı veya başka bir ticari yeniden yapılanmaya dahil olursak, kişisel ve kişisel olmayan bilgilerinizi de haleflerimizle paylaşabilir veya aktarabiliriz. -faiz.

Sunucularımızı ve web sitesini / uygulamayı barındırma ve bakımını yapma, veritabanı depolama ve yönetimi, e-posta yönetimi, depolama pazarlaması, kredi kartı işleme, Üye hizmetleri ve web sitesi / uygulama üzerinden satın alabileceğiniz ürün ve hizmetler için siparişleri yerine getirmek. Kişisel bilgilerinizi ve muhtemelen bazı kişisel olmayan bilgilerinizi bu üçüncü şahıslarla bizim ve sizin için bu hizmetleri gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla paylaşacağız.

IP adresleri de dahil olmak üzere günlük dosyası verilerimizin bölümlerini, web analitiği ortakları, uygulama geliştiricileri ve reklam ağları gibi üçüncü taraflarla analiz amacıyla paylaşabiliriz. IP adresiniz paylaşılıyorsa, genel konumu ve bağlantı hızı, web sitesini / uygulamayı paylaşılan bir konumda ziyaret edip etmediğiniz ve web sitesini / uygulamayı ziyaret etmek için kullanılan cihazın türü gibi diğer teknografileri tahmin etmek için kullanılabilir. Reklamlarımız ve web sitesinde / uygulamada gördüklerinizle ilgili bilgileri bir araya getirebilir ve ardından bizim ve reklamverenlerimiz için denetim, araştırma ve raporlama sağlayabilir. Ayrıca, iddialara, yasal sürece (mahkeme celpleri dahil) yanıt vermek için gerekli veya uygun olduğuna inandığımız için, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, sizinle ilgili kişisel ve kişisel olmayan bilgileri hükümet veya kanun uygulayıcı yetkililere veya özel taraflara ifşa edebiliriz,

Üyeler ve son kullanıcılardan bilgi nerede ve ne zaman toplanıyor?

İzmir Motosiklet Kulübü, bize gönderdiğiniz kişisel bilgileri toplayacaktır. Ayrıca yukarıda açıklandığı gibi üçüncü şahıslardan sizin hakkınızda kişisel bilgiler de alabiliriz.

Email Adresinizi Nasıl Kullanıyoruz?

E-posta adresinizi bu web sitesine / uygulamaya göndererek bizden e-posta almayı kabul etmiş olursunuz. İlgili e-postada yer alan abonelikten çıkma bağlantısını veya diğer abonelikten çıkma seçeneğini tıklayarak bu e-posta listelerinden herhangi birine katılımınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Yalnızca doğrudan veya üçüncü bir şahıs aracılığıyla kendileriyle iletişim kurmamız için bize yetki veren kişilere e-posta gönderiyoruz. İstenmeyen ticari e-postalar göndermiyoruz, çünkü spam’den sizin kadar nefret ediyoruz. E-posta adresinizi göndererek, bizden iletişim almayı seçen belirli kişilere özel reklamlar gösterdiğimiz Facebook gibi sitelerde Üye hedef kitlesi için e-posta adresinizi kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Yalnızca sipariş işleme sayfasından gönderilen e-posta adresleri, yalnızca size siparişinizle ilgili bilgileri ve güncellemeleri göndermek amacıyla kullanılacaktır. Bununla birlikte, aynı e-postayı bize başka bir yöntemle verdiyseniz, bunu bu Politikada belirtilen amaçlardan herhangi biri için kullanabiliriz. Not: Herhangi bir zamanda gelecekteki e-postaları almaktan çıkmak isterseniz, her e-postanın altına ayrıntılı abonelikten çıkma talimatları ekliyoruz.

Bilgilerinizi Ne Kadar Süre Tutuyoruz?

Bilgilerinizi yalnızca İzmir Motosiklet Kulübüni size sağlamak ve bu politikada açıklanan amaçları yerine getirmek için ihtiyacımız olduğu sürece saklarız. Bu aynı zamanda bilgilerinizi paylaştığımız ve bizim adımıza hizmet veren kişiler için de geçerlidir. Bilgilerinizi artık kullanmamız gerekmediğinde ve yasal veya düzenleyici yükümlülüklerimize uymak için tutmamıza gerek kalmadığında, sizi tanımlayamamak için bunları sistemlerimizden kaldıracağız veya kişiselleştirmeyeceğiz.

Bilgilerinizi Nasıl Koruyoruz?

Bir sipariş verdiğinizde veya kişisel bilgilerinizi girdiğinizde, gönderdiğinizde veya bunlara eriştiğinizde kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çeşitli güvenlik önlemleri uyguluyoruz. Güvenli bir sunucu kullanımı sunuyoruz. Sağlanan tüm hassas / kredi bilgileri, Güvenli Yuva Katmanı (SSL) teknolojisi aracılığıyla iletilir ve ardından Ödeme ağ geçidi sağlayıcıları veritabanımıza şifrelenerek yalnızca bu tür sistemlere özel erişim haklarına sahip yetkilendirilmiş kişiler tarafından erişilebilir ve bilgilerin gizli tutulması gerekir. Bir işlemden sonra özel bilgileriniz (kredi kartları, sosyal güvenlik numaraları, finans bilgileri vb.) Asla dosyada tutulmaz. Bununla birlikte, İzmir Motosiklet Kulübüne aktardığınız hiçbir bilginin mutlak güvenliğini garanti edemeyiz veya garanti edemeyiz veya Hizmetteki bilgilerinize erişilemeyeceğini, ifşa edilmeyeceğini, değiştirilemeyeceğini,

Bilgilerim başka ülkelere aktarılabilir mi?

İzmir Motosiklet Kulübü TR bünyesine katıldı. Web sitemiz aracılığıyla, sizinle doğrudan etkileşim yoluyla veya yardım hizmetlerimizin kullanımından toplanan bilgiler, zaman zaman ofislerimize veya personelimize veya dünyanın her yerinde bulunan üçüncü şahıslara aktarılabilir ve herhangi bir yerde görüntülenebilir ve barındırılabilir. bu tür verilerin kullanımını ve aktarımını düzenleyen genel uygulanabilirlik yasalarına sahip olmayan ülkeler dahil olmak üzere dünya. Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, yukarıdakilerden herhangi birini kullanarak, bu tür bilgilerin sınır ötesi transferine ve barındırılmasına gönüllü olarak izin vermiş olursunuz.

İzmir Motosiklet Kulübü Servisi aracılığıyla toplanan bilgiler güvenli midir?

Bilgilerinizin güvenliğini korumak için önlemler alıyoruz. Korumaya, yetkisiz erişimi önlemeye, veri güvenliğini sağlamaya ve bilgilerinizi doğru şekilde kullanmaya yardımcı olacak fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürlerimiz var. Ancak, şifreleme sistemleri dahil, ne insanlar ne de güvenlik sistemleri kusursuz değildir. Ayrıca insanlar kasıtlı suçlar işleyebilir, hata yapabilir veya politikalara uymayabilir. Bu nedenle, kişisel bilgilerinizi korumak için makul çabayı gösterirken, mutlak güvenliğini garanti edemeyiz. Yürürlükteki yasalar kişisel bilgilerinizi korumak için herhangi bir sorumluluk kabul etmezse, kasıtlı suistimalin bu göreve uygunluğumuzu ölçmek için kullanılan standartlar olacağını kabul edersiniz.

Bilgilerimi güncelleyebilir veya düzeltebilir miyim?

İzmir Motosiklet Kulübü’nin topladığı bilgilerde güncelleme veya düzeltme talep etme hakkınız, İzmir Motosiklet Kulübü ile olan ilişkinize bağlıdır. Personel, şirket içi istihdam politikalarımızda ayrıntıları verildiği şekilde bilgilerini güncelleyebilir veya düzeltebilir.

Üyeler, kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerin belirli kullanımlarının ve açıklanmasının aşağıdaki şekilde kısıtlanmasını talep etme hakkına sahiptir. (1) kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizi güncellemek veya düzeltmek, (2) bizden aldığınız iletişimler ve diğer bilgilerle ilgili tercihlerinizi değiştirmek veya (3) hakkımızda tutulan kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri silmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. sistemleri (aşağıdaki paragrafa tabi), hesabınızı iptal ederek. Bu tür güncellemelerin, düzeltmelerin, değişikliklerin ve silmelerin, bu tür güncelleme, düzeltme, değişiklik veya silme işlemlerinden önce sakladığımız diğer bilgiler veya bu Gizlilik Politikasına uygun olarak üçüncü taraflara sağladığımız bilgiler üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için, Size profil erişimi vermeden veya düzeltmeler yapmadan önce kimliğinizi doğrulamak için makul adımlar atabiliriz (benzersiz bir şifre talep etmek gibi). Benzersiz şifrenizin ve hesap bilgilerinizin gizliliğini her zaman korumaktan sorumlusunuz.

Bize sağladığınız bilgilerin her bir kaydını sistemimizden kaldırmanın teknolojik olarak mümkün olmadığını bilmelisiniz. Bilgileri kasıtsız kayıplardan korumak için sistemlerimizi yedekleme ihtiyacı, bilgilerinizin bir kopyasının silinemez bir biçimde bulunabileceği ve bizim için bulmamızın zor veya imkansız olacağı anlamına gelir. İsteğinizi aldıktan hemen sonra, aktif olarak kullandığımız veri tabanlarında ve diğer kolayca aranabilir ortamlarda saklanan tüm kişisel bilgiler, uygun olduğu şekilde ve makul ve teknik olarak uygulanabilir olduğu ölçüde güncellenecek, düzeltilecek, değiştirilecek veya silinecektir.

Son kullanıcıysanız ve hakkınızda sahip olduğumuz herhangi bir bilgiyi güncellemek, silmek veya almak istiyorsanız, bunu Üyesi olduğunuz kuruluşla iletişime geçerek yapabilirsiniz.

İş Satışı

İzmir Motosiklet Kulübü’nin veya Kurumsal İştiraklerinden herhangi birinin (burada tanımlandığı üzere) veya herhangi bir Kurumsal İştirakinin varlıklarının tamamının veya önemli ölçüde tamamının satışı, birleşmesi veya başka bir şekilde devredilmesi durumunda üçüncü bir tarafa bilgi aktarma hakkını saklı tutarız. İzmir Motosiklet Kulübü veya Hizmetin ilişkili olduğu Kurumsal İştiraklerinden herhangi biri veya işimizi durdurmamız veya bir dilekçe vermemiz veya bize karşı bir dilekçe, yeniden yapılanma veya benzeri işlemlerde üçüncü kişinin kabul etmesi koşuluyla bir dilekçe vermemiz durumunda bu Gizlilik Politikasının şartlarına bağlı kalın.

Ortaklar

Sizinle ilgili bilgileri (kişisel bilgiler dahil) Kurumsal Bağlı Kuruluşlarımıza ifşa edebiliriz. Bu Gizlilik Politikasının amaçları doğrultusunda, “Kurumsal Bağlı Kuruluş”, doğrudan veya dolaylı olarak kontrol eden, sahibi tarafından veya başka bir şekilde İzmir Motosiklet Kulübü tarafından kontrol edilen veya ortak kontrol altında olan herhangi bir kişi veya kuruluş anlamına gelir. Kurumsal Bağlı Kuruluşlarımıza verdiğimiz sizinle ilgili her türlü bilgi, bu Kurumsal Bağlı Kuruluşlar tarafından bu Gizlilik Politikasının hükümlerine uygun olarak ele alınacaktır.

Uygulanacak Hukuk

Bu Gizlilik Politikası, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın, TR kanunlarına tabidir. Gizlilik Kalkanı veya İsviçre-ABD çerçevesi kapsamında hak talebinde bulunma hakkına sahip olabilecek kişiler dışında, bu Gizlilik Politikası kapsamında veya bununla bağlantılı olarak taraflar arasında ortaya çıkan herhangi bir işlem veya anlaşmazlık ile bağlantılı olarak mahkemelerin münhasır yargı yetkisine izin vermiş olursunuz.

Kanunlar ihtilafı kuralları hariç olmak üzere, TR kanunları, bu Sözleşmeyi ve web sitesini / uygulamayı kullanımınızı yönetecektir. Web sitesini / uygulamayı kullanımınız diğer yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasalara da tabi olabilir.

İzmir Motosiklet Kulübüni kullanarak veya bizimle doğrudan iletişime geçerek, bu Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz. Bu Gizlilik Politikasını kabul etmiyorsanız, web sitemize girmemeli veya hizmetlerimizi kullanmamalısınız. Web sitesini kullanmaya devam etmek, bizimle doğrudan bağlantı kurmak veya bu Gizlilik Politikasında kişisel bilgilerinizin kullanımını veya ifşa edilmesini önemli ölçüde etkilemeyen değişikliklerin yayınlanmasının ardından, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Rızanız

Sitemizi ziyaret ettiğinizde nelerin ayarlandığına ve nasıl kullanıldığına dair size tam bir şeffaflık sağlamak için Gizlilik Politikamızı güncelledik. Web sitemizi / uygulamamızı kullanarak, bir hesap açarak veya bir satın alma işlemi yaparak, Gizlilik Politikamıza izin veriyor ve şartlarını kabul ediyorsunuz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Bu Gizlilik Politikası yalnızca Hizmetler için geçerlidir. Hizmetler, İzmir Motosiklet Kulübü tarafından işletilmeyen veya kontrol edilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu tür web sitelerinde ifade edilen içerik, doğruluk veya fikirlerden sorumlu değiliz ve bu tür web siteleri tarafımızca araştırılmaz, izlenmez veya doğruluk veya eksiksizlik açısından kontrol edilmez. Hizmetlerden başka bir web sitesine gitmek için bir bağlantı kullandığınızda, Gizlilik Politikamızın artık geçerli olmadığını lütfen unutmayın. Platformumuzda bir bağlantıya sahip olanlar da dahil olmak üzere başka herhangi bir web sitesinde gezinmeniz ve etkileşiminiz, o web sitesinin kendi kurallarına ve politikalarına tabidir. Bu tür üçüncü taraflar, hakkınızda bilgi toplamak için kendi çerezlerini veya diğer yöntemleri kullanabilir.

Reklam

Bu web sitesi / uygulama üçüncü şahıs reklamları ve üçüncü şahıs sitelerine bağlantılar içerebilir. İzmir Motosiklet Kulübü, bu reklamlarda veya sitelerde yer alan bilgilerin doğruluğu veya uygunluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz ve bu reklamların ve sitelerin içeriği veya içeriği ile üçüncü şahıslar tarafından yapılan teklifler için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. partiler.

Reklam, İzmir Motosiklet Kulübüni ve kullandığınız birçok web sitesi ve hizmeti ücretsiz olarak saklamaktadır. Reklamların güvenli, göze batmayan ve olabildiğince alakalı olmasını sağlamak için çok çalışıyoruz.

Üçüncü şahıs reklamları ve mal veya hizmetlerin reklamının yapıldığı diğer sitelere bağlantılar, üçüncü şahıs sitelerinin, mallarının veya hizmetlerinin İzmir Motosiklet Kulübünin onayları veya önerileri değildir. İzmir Motosiklet Kulübü, tüm reklamlarda sunulan reklamların, verilen vaatlerin veya sunulan ürün veya hizmetlerin kalitesi / güvenilirliği ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Reklam Çerezleri

Bu çerezler, çevrimiçi reklamları sizin için daha alakalı ve etkili hale getirmek için web sitesi / uygulama ve diğer çevrimiçi hizmetlerdeki çevrimiçi faaliyetleriniz hakkında zaman içinde bilgi toplar. Bu, ilgi alanına dayalı reklamcılık olarak bilinir. Aynı reklamın sürekli olarak yeniden görünmesini engellemek ve reklamların reklamverenler için uygun şekilde görüntülenmesini sağlamak gibi işlevleri de yerine getirirler. Çerezler olmadan, bir reklamverenin hedef kitlesine ulaşması veya kaç reklamın gösterildiğini ve kaç tıklama aldıklarını bilmesi gerçekten zordur.

Çerezler

İzmir Motosiklet Kulübü, web sitemizin ziyaret ettiğiniz alanlarını belirlemek için “Çerezler” kullanmaktadır. Çerez, web tarayıcınız tarafından bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda saklanan küçük bir veri parçasıdır. Çerezleri web sitemizin / uygulamamızın performansını ve işlevselliğini geliştirmek için kullanıyoruz, ancak kullanımları için gerekli değildir. Ancak, bu çerezler olmadan, videolar gibi belirli işlevler kullanılamayabilir veya daha önce oturum açtığınızı hatırlayamayacağımız için web sitesini / uygulamayı her ziyaret ettiğinizde oturum açma bilgilerinizi girmeniz gerekebilir. Çoğu web tarayıcısı, Çerezlerin kullanımını devre dışı bırakacak şekilde ayarlanabilir. Bununla birlikte, Çerezleri devre dışı bırakırsanız, web sitemizdeki işlevlere doğru veya hiç erişemeyebilirsiniz. Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgileri asla Çerezlere yerleştirmeyiz.

Çerezleri ve benzer teknolojileri engellemek ve devre dışı bırakmak

Bulunduğunuz her yerde tarayıcınızı çerezleri ve benzer teknolojileri engelleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz, ancak bu işlem temel çerezlerimizi engelleyebilir ve web sitemizin düzgün çalışmasını engelleyebilir ve tüm özelliklerinden ve hizmetlerinden tam olarak yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcınızda çerezleri engellerseniz bazı kayıtlı bilgileri (örneğin kaydedilmiş oturum açma bilgileri, site tercihleri) kaybedebileceğinizi de bilmelisiniz. Farklı tarayıcılar size farklı kontroller sunar. Bir çerezi veya çerez kategorisini devre dışı bırakmak, çerezi tarayıcınızdan silmez, bunu tarayıcınızın içinden kendiniz yapmanız gerekir, daha fazla bilgi için tarayıcınızın yardım menüsünü ziyaret etmelisiniz.

Çocukların Gizliliği

13 yaşın altındaki hiç kimseye hitap etmiyoruz. 13 yaşın altındaki hiç kimseden kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri bilerek toplamıyoruz. Bir ebeveyn veya veli iseniz ve çocuğunuzun Bize Kişisel Veriler sağladığını biliyorsanız, lütfen iletişime geçin Bize. 13 yaşın altındaki herhangi birinden ebeveyn izni olmadan Kişisel Veri topladığımızın farkına varırsak, bu bilgileri sunucularımızdan kaldırmak için adımlar atarız.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler

Hizmetimizi ve politikalarımızı değiştirebiliriz ve bu Gizlilik Politikasında, Hizmetimizi ve politikalarımızı doğru bir şekilde yansıtmaları için değişiklikler yapmamız gerekebilir. Yasalar aksini gerektirmedikçe, bu Gizlilik Politikasında değişiklik yapmadan önce sizi bilgilendireceğiz (örneğin Hizmetimiz aracılığıyla) ve yürürlüğe girmeden önce bunları gözden geçirme fırsatı vereceğiz. Ardından, Hizmeti kullanmaya devam ederseniz, güncellenmiş Gizlilik Politikasına tabi olacaksınız. Bunu veya herhangi bir güncellenmiş Gizlilik Politikasını kabul etmek istemiyorsanız, hesabınızı silebilirsiniz.

Üçüncü Taraf Hizmetleri

Üçüncü taraf içeriğini (veriler, bilgiler, uygulamalar ve diğer ürün hizmetleri dahil) görüntüleyebilir, ekleyebilir veya kullanıma sunabilir veya üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine (“Üçüncü Taraf Hizmetleri”) bağlantılar sağlayabiliriz.

İzmir Motosiklet Kulübü’nin doğruluğu, eksiksizliği, güncelliği, geçerliliği, telif haklarına uygunluğu, yasallığı, ahlakı, kalitesi veya diğer herhangi bir yönü dahil olmak üzere Üçüncü Taraf Hizmetlerinden sorumlu olmayacağını kabul ve beyan etmektesiniz. İzmir Motosiklet Kulübü, Üçüncü Şahıs Hizmetleri için size veya başka herhangi bir kişi veya kuruluşa karşı herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk üstlenmez ve olmayacaktır.

Üçüncü Taraf Hizmetleri ve bunlara bağlantılar yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla sağlanır ve bunlara tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve bu tür üçüncü tarafların hüküm ve koşullarına tabi olarak erişir ve bunları kullanırsınız.

Takip Teknolojileri

 • Google Maps API


Google Maps API, özel bir harita, aranabilir bir harita, check-in işlevleri oluşturmak, konumla eşzamanlı canlı verileri görüntülemek, rotaları planlamak veya yalnızca birkaç isim vermek için bir karma oluşturmak için kullanılabilen güçlü bir araçtır.

Google Maps API, güvenlik amacıyla Sizden ve Cihazınızdan bilgi toplayabilir.

Google Maps API, Gizlilik Politikasına uygun olarak tutulan bilgileri toplar

 

 • Çerezler


Platformumuzun performansını ve işlevselliğini geliştirmek için Çerezleri kullanıyoruz, ancak kullanımları için gerekli değildir. Ancak, bu çerezler olmadan, videolar gibi belirli işlevler kullanılamaz hale gelebilir veya daha önce oturum açtığınızı hatırlayamayacağımız için platformumuzu her ziyaret ettiğinizde oturum açma bilgilerinizi girmeniz gerekebilir.

 

 • Yerel depolama


Bazen DOM depolaması olarak da bilinen Yerel Depolama, istemci tarafı verilerini depolamak için web uygulamalarına yöntemler ve protokoller sağlar. Web depolama, tanımlama bilgilerine benzer şekilde kalıcı veri depolamayı destekler, ancak büyük ölçüde geliştirilmiş bir kapasiteye sahiptir ve HTTP istek başlığında hiçbir bilgi depolanmaz.

 

 • Oturumlar


İzmir Motosiklet Kulübü, web sitemizin ziyaret ettiğiniz alanlarını belirlemek için “Oturumlar” kullanır. Oturum, web tarayıcınız tarafından bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda saklanan küçük bir veri parçasıdır.

 

Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) hakkında bilgiler

Avrupa Ekonomik Alanı’ndan (AÇA) iseniz sizden bilgi topluyor ve kullanıyor olabiliriz ve Gizlilik Politikamızın bu bölümünde bu verilerin nasıl ve neden toplandığını ve bu verileri nasıl sakladığımızı tam olarak açıklayacağız. yanlış şekilde çoğaltılmaya veya kullanılmaya karşı koruma.

GDPR nedir?

GDPR, AB’de ikamet edenlerin verilerinin şirketler tarafından nasıl korunacağını düzenleyen ve AB sakinlerinin kişisel verileri üzerindeki kontrolünü artıran, AB çapında bir gizlilik ve veri koruma yasasıdır.

GDPR, yalnızca AB merkezli işletmeler ve AB sakinleri için değil, küresel olarak faaliyet gösteren herhangi bir şirket için geçerlidir. Üyelerimizin verileri nerede bulunduklarına bakılmaksızın önemlidir, bu nedenle dünya çapındaki tüm operasyonlarımız için temel standart olarak GDPR kontrollerini uyguladık.

Kişisel veriler nedir?

Tanımlanabilir veya tanımlanabilir bir kişiyle ilgili her türlü veri. GDPR, bir kişiyi tanımlamak için kendi başına veya diğer bilgi parçalarıyla birlikte kullanılabilecek geniş bir bilgi yelpazesini kapsar. Kişisel veriler, bir kişinin adının veya e-posta adresinin ötesine geçer. Bazı örnekler arasında finansal bilgiler, siyasi görüşler, genetik veriler, biyometrik veriler, IP adresleri, fiziksel adres, cinsel yönelim ve etnik köken bulunur.

Veri Koruma İlkeleri aşağıdaki gibi gereksinimleri içerir:

 • Toplanan kişisel veriler adil, yasal ve şeffaf bir şekilde işlenmeli ve yalnızca bir kişinin makul bir şekilde bekleyeceği şekilde kullanılmalıdır.
 • Kişisel veriler yalnızca belirli bir amacı gerçekleştirmek için toplanmalı ve yalnızca bu amaçla kullanılmalıdır. Kuruluşlar, kişisel verileri toplarken neden ihtiyaç duyduklarını belirtmelidir.
 • Kişisel veriler, amacını gerçekleştirmek için gerekenden daha uzun süre saklanmamalıdır.
 • GDPR kapsamındaki kişiler kendi kişisel verilerine erişme hakkına sahiptir. Ayrıca verilerinin bir kopyasını ve verilerinin güncellenmesini, silinmesini, kısıtlanmasını veya başka bir kuruluşa taşınmasını isteyebilirler.

GDPR neden önemlidir?

GDPR, şirketlerin bireylerin topladıkları ve işledikleri kişisel verilerini nasıl koruması gerektiğine ilişkin bazı yeni gereksinimler ekler. Ayrıca, yaptırımı artırarak ve ihlal için daha fazla para cezası uygulayarak uyumluluk için riski artırır. Bu gerçeklerin ötesinde, yapılacak en doğru şey bu. Help Scout olarak, veri gizliliğinizin çok önemli olduğuna şiddetle inanıyoruz ve halihazırda bu yeni düzenlemenin gerekliliklerinin ötesine geçen sağlam güvenlik ve gizlilik uygulamalarımız var.

Bireysel Veri Sahibi Hakları – Veri Erişimi, Taşınabilirlik ve Silme

Üyelerimizin GDPR’nin veri konusu hakları gereksinimlerini karşılamasına yardımcı olmaya kararlıyız. İzmir Motosiklet Kulübü, tüm kişisel verileri tamamen incelenmiş, DPA uyumlu satıcılarda işler veya saklar. Hesabınız silinmediği sürece tüm görüşmeleri ve kişisel verileri 6 yıla kadar saklıyoruz. Bu durumda, tüm verileri Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza uygun olarak imha ederiz, ancak bunları 60 günden uzun süre tutmayacağız.

AB Üyeleriyle çalışıyorsanız, onlara kişisel verilere erişme, güncelleme, alma ve silme yeteneği sağlamanız gerektiğinin bilincindeyiz. Seni yakaladık! Başlangıçtan beri self servis olarak kurulduk ve her zaman verilerinize ve Üyelerinizin verilerine erişmenizi sağladık. Üye destek ekibimiz, API ile çalışma hakkında aklınıza gelebilecek tüm soruları yanıtlamak için burada.

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 • Via Email: bilgi [@] izmirmotosikletkulubu com
 • Bu Bağlantı üzerinden: https://izmirmotosikletkulubu.com

 

Gizlilik